Fizy.org Video Müzik İndirmek

fizy.org ilk bakışta online müzik dinleme ve video izleme sitesi olmasının dışında indexlediği video ve müzikleri kendi sunucusunda herkese açık indirilebilir bir biçimde barındırıyor.
Tabiki beleş bir şekilde video ve müzik indirmek için bir kaç ufak işlem gerekiyor.İndirmek yada dinlemek istediğiniz video ve müziği fizy.org arama kutusuna yazıyoruz.Açılan pencereden İe 7 kullananlar  sayfa sekmesinden kaynağı gözter diyor Mozilla kullanıcıları sağ tık yaparak oluşturulmuş kaynağı göster diyorlar.Kaynak içresisinde ctrl + f  yaparak flashvars  kodunu arıyoruz ve kodun önündeki  http://fz3.fizy.org/ownit.php?videoid=TA2gp8bmiUw  şu şekildeki kodu buluyoruz . Bulduğumuz kodu arama penceresine yapıştırarak indirmeye başlıyoruz.Kolay gele.
Öcelikle bu güzel imkanı bizimle paylaştığı ve bilgilendirdiği için Karahanbloga teşekkürler  resimli anlatım için Buradan Lütfen

6 sene önce yazıldı 397 Okunma 1 Yorum İnternet
2008-02-15 23:00:31

Yorumlar (1)

Fizy.org Video Müzik İndirmek İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. Bu yöntem yeni olsa gerek, farklı bi yolu var bu yöntemin . Fizyden mp3 indirmenin diğer yoluna (programla) buradan da bakabilirsiniz.
    fizy mp3 indirme
    makale için ayrıca teşekkürler…

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. * işaretli alanlar zorunlu alanlardır

Hosting Alexa Certified Traffic Ranking for http://www.bizdevariz.com/