reklam

Dünden Bugüne Değişen Gelişen Teknoloji

6 sene önce nakrerasay tarafından yazıldı ve hakkında 1 yorum yapıldı.

Teknoloji sürekli değişip gelişmekte hızına yetişilmemektedir.Önceleri pahalı ve büyük yapıldığından herkese ulaşmayan teknolojik ürünler ufalması ve ucuzlaması ile birlikte her eve,her cebe girer duruma geldi.Aşağıda örneklerini göreceginiz resimlerde önce telefon teknolojisinin geldiği durumu göreceksiniz.

Görüldüğü üzere önceki hantal ve biçimsiz görünümünden sıyrılıp ,şimdilerde insan vucudundaki elektrik ile çalışabilir duruma geldi.

Müzik sektörü gelişen teknolojiden nasibini fazlasıyla almış durumda o ağır büyük taşınmaz müzik setleri gitti yerine nereye koyduğumuzu unutabileceğimiz kadar ufak ama içinde binlerce müzik barındıran cinazlar geldi.

Bilgisayarlar bir oda büyüklüğünde sadece devletlerin özel bürolarında yer alırken şimdilerde cebe girecek kadar ufaldı.
Bu örnekleri arttırabiliriz özellikle televizyon denilen kara kutu siyih beyaz dönemler daha dün gibi önümüzde.Renkli hayata geçiş televizyonların incelmesi ve hd yayınlar.Bilgisayar oyunları mario ,tetris dönemleri derkin şimdilerde oyunlar beyin gücü ile kontrol edilebilir duruma geldi.

Samsung Galaxy Tab 750 Android 3.1 Honeycomb Tablet Pc
Samsung Galaxy Tab 750 fiyatı,Samsung Galaxy Tab 750 piyasada,Samsung Galaxy Tab 750 özellikleri,Samsung Galaxy Tab 750 türkiyeye ne zaman gelecek,Samsung Galaxy Tab 750 android 3.1 honeycomb,Samsung Galaxy Tab 750 androidli tablet Samsung Galaxy Tab 750 (GT-P75...
Blackberry Playbook Tablet Pc
Blackberry Playbook tablet pc,Blackberry Playbook ipada rakip,Blackberry Playbook samsung glaxy tablet,Blackberry Playbook fiyatı nedir,Blackberry Playbook ülkemize ne zaman gelir,Blackberry Playbook özellikleri,Blackberry Playbook tablet pc,Blackberry Playbook tab...
QuantumFilm Kamera Teknolojisi
QuantumFilm ışık yakalama QuantumFilm kamera QuantumFilm nedir QuantumFilm piksel InVisage adlı bir şirket geliştirdikleri QuantumFilm adı verilen yeni teknoloji ile kamera performansını dört katına kadar geliştirebilecek yeni bir görüntü alıcı teknolojis...
  1. KILIC diyor ki:

    Gerçekten teknolojinin hızına yetişilemiyor. Yakında robotlarda piyasaya çıkacak… Acaba ondan sonra neler var sırada?

    Teşekkürler paylaşımınız için…